Kdo jsmeo nás
Bentech®

Produkty Bentech jsou distribuovány firmou Czech Partners Group s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti s prodejem fotopastí prostřednictvím svých internetových obchodů. Zaměřujeme se na potřeby zákazníků a poskytujeme pouze produkty, které spolehlivě zachytí veškerá narušení na kvalitních záznamech. Náš zkušený personál dokáže poradit i těm nejnáročnějším zákazníkům s instalací a provozem fotopastí.

Kamennou prodejnu jsme otevřeli v roce 2015. Brzy do našich prostor našla cestu celá řada nových zákazníků. Výhodou kamenného obchodu je, že si zákazníci mohou na vlastní oči zboží vybrat, zkontrolovat a nechat si poradit. Zákazníkům ochotně odpovíme na veškeré dotazy ohledně funkcí a poradíme jim s instalací produktu.

Zobrazit naše produkty

Naše zásady

rychlost
Rychlost

Většinu objednávek odesíláme následující pracovní den od zadání objednávky. Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty, PPL, DPD nebo zásilkovou službou „Zásilkovna“, která má širokou síť výdejních míst po celé ČR i SR. Způsob dopravy si zvolí zákazník sám při vyplnění elektronické objednávky.

spolehlivost
Spolehlivost

Všechny produkty jsou před odesláním testovány dodavatelem. Tímto způsobem minimalizujeme riziko poruchových výrobků. Pokud se i přesto objeví závada, reklamaci řešíme se zákazníkem co nejrychleji výměnou za nový, stoprocentně funkční produkt. Naše fotopasti vykazují vysokou kvalitu, což potvrzuje nízké procento poruchovosti a reklamací. Spolehlivé fungování je však také v rukách majitelů. Musí průběžně kontrolovat funkčnost, kterou zabezpečí pomocí návodu.

cena
Nízká cena

Naším cílem je zpřístupnit lokátory naprosto všem a to bez rozdílu. Nabízíme širokou škálu produktů, od té nejnižší ceny až po ty dražší. U nás si vyberete vhodné zařízení dle svých finančních možností. Všechny modely disponují základními funkcemi (noční vidění, foto a video režim). Jejich cena se dále odvíjí od jejich dalších technických vlastností. Vlastnit fotopast může úplně každý.

spokojenost
Spokojenost zákazníka

Doufáme, že všechny naše výše uvedené zásady společně povedou k nejdůležitějšímu aspektu naší práce – ke spokojenosti zákazníka. S fotopastmi Bentech budete mít neustálý dohled nad kontrolovanou oblastí pro zamezení nežádoucích situací nebo pozorování zvěře.


Proč nakoupit u nás


o nás
Ověřené produkty

Fotopasti Bentech zachycují veškerý pohyb ve sledované oblasti pomocí senzorů se spolehlivou technologií PIR. S jistotou tak zaznamená veškeré narušení s minimální časovou prodlevou pro užitečné a kvalitní záběry. Je proto ideálním prostředkem pro sledování nebo hlídání ve vašem okolí.
Veškerá zařízení jsou navržena tak, aby co nejpřehledněji zachycovala velikou vzdálenost s širokým zorným polem a to nejen za světla, ale neviditelný infračervený přísvit zajistí dohled i v noci.
Dokonalý design fotopastí Bentech umožní snadné maskování pro nepozorované natáčení v jakémkoliv prostředí a zajistí odolnost i v náročných podmínkách. Všechny produkty jsou vyvíjeny zkušenými odborníky s maximální pečlivostí se záměrem na potřeby běžných lidí i skutečných profesionálů.

o nás
Cenově dostupné produkty

Veškeré fotopasti poskytujeme za velmi dostupné ceny, které však nejsou na úkor nižší kvality. Z naší nabídky si může vybrat naprosto každý, ať už hledá kvalitní fotopast pro myslivost nebo jako bezpečností kameru k hlídání vašeho majetku.
Všechny produkty Bentech disponují spolehlivým a citlivým PIR senzorem a neviditelným infračerveným přísvitem pro spolehlivé záznamy kdykoliv a kdekoliv. Videozáznamy jsou navíc doprovázeny i zvukovou stopou, kterou zachycují interní mikrofony. Za vyšší cenu pak získáte delší dosah viditelnosti, kvalitnější záznamy, či dokonce GSM funkci, která vás informuje o každém narušení na mobilní telefon. K provozu potřebujete pouze baterie a SD kartu, na kterou se ukládají záznamy.

o nás
Výhodná velkoobchodní spolupráce

Pro naše obchodní partnery nabízíme velmi výhodné podmínky pro velkoobchodní spolupráci s vysokým rabatem. Prodej fotopastí BENTECH může být vítaným zpestřením sortimentu vašeho zboží. Na vaši žádost vám rádi zašleme velkoobchodní ceník.
Výhody spolupráce: velkoobchodní ceny, rychlé dodávky zboží, telefonické poradenství, neomezené množství objednaných kusů, záruční servis, slevové bonusy pro dlouhodobé partnery.
Více se dočtete zdeo nás
Česká distribuce

Náš sortiment je určen především pro český a slovenský trh. Produkty BENTECH jsou v krabičkách s českými nápisy a podrobným českým návodem. Tím se výrobky stávají srozumitelnější a jednodušší pro řadu zákazníků, kteří to jistě ocení.

o nás
Rychlé dodání

Veškeré produkty jsme schopni doručit zákazníkovi skrz internetový obchod ve všední dny do 24 hodin od realizace objednávky.
Spolupracujeme také s výdejní sítí poboček Zásilkovny. Naše produkty si tak můžete jednoduše vyzvednout na jedné z poboček poblíž vašeho bydliště.
Zboží odesíláme na Slovensko i do zahraničí.

o nás
Záruční i pozáruční servis

Na veškeré produkty nabízíme kompletní záruční servis po dobu 2 let.
I po uplynutí této doby je možné se na nás obrátit. Svým zákazníkům rádi poradíme a pomůžeme řešit případné problémy. Reklamace se snažíme vyřešit co nejrychleji.